UPM1J331MHD
DigiKey raktári szám
493-15767-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
UPM1J331MHD
Leírás
CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL TH
Vevői azonosító
Részletes leírás
330 µF 63 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 5000 óra / 105°C
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
UPM1J331MHD modellek
Kategória
Minősítések
Gyrt.
Felhasználás
Sorozat
Búgóáram (alacsony frekvencián)
1.09 A @ 120 Hz
Csomagolás
Ömlesztve
Búgóáram (magas frekvencián)
1.42 A @ 10 kHz
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Impedancia
49 mOhms
Kapacitás
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Tűrés
±20%
Méretek
0,492" átmérő (12,50mm)
Névleges feszültség
63 V
Max. magasság (beültetve)
1,063" (27,00mm)
Élettartam / hőmérséklet
5000 óra / 105°C
Rögzítés módja
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C