RL81V101MDN1
DigiKey raktári szám
493-16419-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RL81V101MDN1
Leírás
CAP ALUM POLY 100UF 20% 35V TH
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
100 µF 35 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, fémdoboz 25mohm 2000 óra / 105°C
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RL81V101MDN1 modellek
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 105°C
Gyártó
Nichicon
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Sorozat
Felhasználás
univerzális
Csomagolás
Ömlesztve
Búgóáram (alacsony frekvencián)
300 mA @ 120 Hz
Alkatrész státusza
Aktív
Búgóáram (magas frekvencián)
3 A @ 100 kHz
Típus
Polimer
Kivezetések közötti távolság
0,138" (3,50mm)
Kapacitás
100 µF
Méretek
0,315" átmérő (8,00mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,354" (9,00mm)
Névleges feszültség
35 V
Rögzítés módja
Furatszerelt
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
25mohm