M50-3530342
DigiKey raktári szám
952-3599-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
M50-3530342
Leírás
CONN HEADER VERT 3POS 1.27MM
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 3 position 0,050" (1,27mm)
EDA / CAD modellek
M50-3530342 modellek
Kategória
Párosított érintkező hossza
0,118" (3,00mm)
Gyrt.
Érintkező tüske hossza
0,091" (2,30mm)
Sorozat
Érintkező hossza összesen
0,248" (6,30mm)
Csomagolás
Doboz
Szigetelés magassága
0,039" (1,00mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező formája
négyzet
Csatlakozó típusa
Párosított érintkező bevonata
arany
Érintkező típusa
Érintkező tüske bevonata
ón
Raszter (párosított rész)
Érintkező anyaga
sárgaréz
Pozíciók száma
Szigetelés anyaga
Poliamid (PA9T), Nejlon 9T
Sorok száma
1
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Lefoglalt pozíciók száma
mind
fekete
Tokozás
Tokozás nélküli
Névleges áram (Amper)
1A érintkezőnként
Rögzítés módja
Magasság csatlakozópárral együtt
3,10mm, 4,60mm, 5,40mm