3362P-1-252LF
DigiKey raktári szám
3362P-1-252LF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
3362P-1-252LF
Leírás
TRIMMER 2.5K OHM 0.5W PC PIN TOP
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2.5 kOhms 0,5W, 1/2W NYÁK érintkezők Furatszerelt Trimmer potenciométer Cermet 1.0 fordulat Fent állítható
EDA / CAD modellek
3362P-1-252LF modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Csomagolás
Csőtár
Ellenállás
2.5 kOhms
Teljesítmény (Watt)
0,5W, 1/2W
Méretek
Négyszögletes - 0,275" x 0,260" előlap (6,99mm x 6,60mm)
Tűrés
±10%