RKS1J100MCNAHFGS
DigiKey raktári szám
RKS1J100MCNAHTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
RKS1J100MCNAHFGS
Leírás
CAP ALUM POLY 10UF 20% 63V SMD
Gyártói standard átfutási idő
29 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 µF 63 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 40mohm 3000 óra / 125°C
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
3000 óra / 125°C
Gyártó
Nichicon
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Felhasználás
univerzális
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Búgóáram (alacsony frekvencián)
218 mA @ 120 Hz
Alkatrész státusza
Aktív
Búgóáram (magas frekvencián)
2.18 A @ 100 kHz
Típus
Polimer
Méretek
0,315" átmérő (8,00mm)
Kapacitás
10 µF
Max. magasság (beültetve)
0,276" (7,00mm)
Tűrés
±20%
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,327" H. x 0,327" Sz. (8,30mm x 8,30mm)
Névleges feszültség
63 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
40mohm