HHXF500GRA470MHA0G
DigiKey raktári szám
565-HHXF500GRA470MHA0GTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
565-HHXF500GRA470MHA0GCT-ND - Vágott szalag (CT)
565-HHXF500GRA470MHA0GDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
HHXF500GRA470MHA0G
Leírás
CAP ALUM HYBRID 47UF 20% 50V SMD
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
47 µF 50 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 24mohm 3000 óra / 135°C
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 135°C
Digi-Reel®
Tulajdonságok
Rezgésgátló
Alkatrész státusza
Aktív
Búgóáram (alacsony frekvencián)
360 mA @ 120 Hz
Búgóáram (magas frekvencián)
3.6 A @ 100 kHz
Kapacitás
47 µF
Méretek
0,315" átmérő (8,00mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,413" (10,50mm)
Névleges feszültség
50 V
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,327" H. x 0,327" Sz. (8,30mm x 8,30mm)
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
24mohm
Élettartam / hőmérséklet
3000 óra / 135°C