IRL100HS121
DigiKey raktári szám
IRL100HS121TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
IRL100HS121CT-ND - Vágott szalag (CT)
IRL100HS121DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
IRL100HS121
Leírás
MOSFET N-CH 100V 11A 6PQFN
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 100 V 11A (Tc) 11,5W (Tc) Felületszerelt 6-PQFN (2x2) (DFN2020)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
IRL100HS121 modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
2,3V / 10µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
5.6 nC @ 4.5 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Ugs (Max)
±20V
Alkatrész státusza
Aktív
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
440 pF @ 50 V
FET típusa
Teljesítményveszteség (max.)
11,5W (Tc)
Technológia
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
100 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
Gyártói tokozás
6-PQFN (2x2) (DFN2020)
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
4,5V, 10V
Tokozás
Rds On (max.) / Id, Ugs
42mohm / 6,7A, 10V