PCF1C151MCL1GS
DigiKey raktári szám
493-3002-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
493-3002-1-ND - Vágott szalag (CT)
493-3002-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PCF1C151MCL1GS
Leírás
CAP ALUM POLY 150UF 20% 16V SMD
Részletes leírás
150 µF 16 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 25mohm 2000 óra / 105°C
EDA / CAD modellek
PCF1C151MCL1GS modellek
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 105°C
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Búgóáram (magas frekvencián)
3.5 A @ 100 kHz
Méretek
0,394" átmérő (10,00mm)
Kapacitás
150 µF
Max. magasság (beültetve)
0,315" (8,00mm)
Tűrés
±20%
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,406" H. x 0,406" Sz. (10,30mm x 10,30mm)
Névleges feszültség
16 V
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
25mohm