PZU5.1B2A,115 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Nexperia USA Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
MFR Recommended
Nexperia USA Inc.
Raktáron: 18
Adatlap
Direct
onsemi
Raktáron: 0
Similar
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Similar
Central Semiconductor Corp
Central Semiconductor Corp
Zener dióda 5.1 V 320 mW ±2% Felületszerelt SOD-323
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.