BZX384C5V1-HE3-08 elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
MFR Recommended
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Panjit International Inc.
Raktáron: 279
Adatlap
Similar
Diodes Incorporated
Raktáron: 0
Diodes Incorporated
onsemi
onsemi
Nexperia USA Inc.
Nexperia USA Inc.
Zener dióda 5.1 V 200 mW ±5% Felületszerelt SOD-323
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
BZX384C5V1-HE3-08
DigiKey raktári szám
112-BZX384C5V1-HE3-08TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
112-BZX384C5V1-HE3-08CT-ND - Vágott szalag (CT)
112-BZX384C5V1-HE3-08DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZX384C5V1-HE3-08
Leírás
DIODE ZENER 5.1V 200MW SOD323
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
BZX384C5V1-HE3-08 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Visszáram Ur-nél
2 µA @ 2 V
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Sorozat
Típusjelölés
autóipar
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Minősítés
AEC-Q101
Alkatrész státusza
Elavult
Tűrés
±5%
Max. teljesítmény
200 mW
Alap típusszám
Max. impedancia (Zzt)
60 Ohms