SZMM3Z5V1ST1G nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
onsemi
Raktáron: 35 243
Adatlap
Direct
Diodes Incorporated
Raktáron: 4 250
Adatlap
Similar
Panjit International Inc.
Similar
Central Semiconductor Corp
Central Semiconductor Corp
Zener dióda 5.1 V 300 mW ±2% Felületszerelt SOD-323
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
SC-76, SOD-323
SZMM3Z5V1ST1G
DigiKey raktári szám
SZMM3Z5V1ST1GOSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SZMM3Z5V1ST1GOSCT-ND - Vágott szalag (CT)
SZMM3Z5V1ST1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SZMM3Z5V1ST1G
Leírás
DIODE ZENER 5.1V 300MW SOD323
Gyártói standard átfutási idő
44 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
SZMM3Z5V1ST1G modellek
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C
Tűrés
±2%
Tokozás
Max. teljesítmény
300 mW
Max. impedancia (Zzt)
60 Ohms
Alap típusszám
Visszáram Ur-nél
2 µA @ 2 V