PSMN020-100YS,115
DigiKey raktári szám
1727-4286-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
1727-4286-1-ND - Vágott szalag (CT)
1727-4286-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PSMN020-100YS,115
Leírás
MOSFET N-CH 100V 43A LFPAK56
Részletes leírás
N csatornás 100 V 43A (Tc) 106W (Ta) Felületszerelt LFPAK56, Power-SO8
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
4V / 1mA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
41 nC @ 10 V
Digi-Reel®
Ugs (Max)
±20V
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
2210 pF @ 50 V
FET típusa
Teljesítményveszteség (max.)
106W (Ta)
Technológia
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
100 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
Gyártói tokozás
LFPAK56, Power-SO8
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
10V
Tokozás
Rds On (max.) / Id, Ugs
20,5mohm / 15A, 10V