RCM70CGI-471
DigiKey raktári szám
495-RCM70CGI-471TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
495-RCM70CGI-471CT-ND - Vágott szalag (CT)
495-RCM70CGI-471DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RCM70CGI-471
Leírás
CMC 470UH 700MA 2LN SMD
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
470 µH @ 100 kHz 2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 700mA DCR 170mohm (tipikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RCM70CGI-471 modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
700mA
Gyártó
TDK
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
170mohm (tipikus)
Sorozat
Névleges DC feszültség
80V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szűrő típusa
Jelvezeték
Méretek
0,280" H. x 0,236" Sz. (7,10mm x 6,00mm)
Vonalak száma
2
Max. magasság
0,205" (5,20mm)
Induktivitás / frekvencia
470 µH @ 100 kHz