PSMN069-100YS,115
DigiKey raktári szám
1727-4631-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
1727-4631-1-ND - Vágott szalag (CT)
1727-4631-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PSMN069-100YS,115
Leírás
MOSFET N-CH 100V 17A LFPAK56
Részletes leírás
N csatornás 100 V 17A (Tc) 56W (Ta) Felületszerelt LFPAK56, Power-SO8
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PSMN069-100YS,115 modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
4V / 1mA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
14 nC @ 10 V
Digi-Reel®
Ugs (Max)
±20V
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
645 pF @ 50 V
FET típusa
Teljesítményveszteség (max.)
56W (Ta)
Technológia
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
100 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
Gyártói tokozás
LFPAK56, Power-SO8
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
10V
Tokozás
Rds On (max.) / Id, Ugs
72,4mohm / 5A, 10V