PMEG4005AEA,115 | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | PMEG4005AEA,115 |
Leírás | DIODE SCHOTTKY 40V 500MA SOD323 |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | dióda 40 V 500mA Felületszerelt SOD-323 |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | PMEG4005AEA,115 modellek |
Kategória | Záróirányú feléledési idő (Trr) 0 ns |
Gyrt. | Visszáram Ur-nél 100 µA @ 40 V |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Kapacitás / Ur, F 43pF / 1V, 1MHz |
Alkatrész státusza Megszűnt a DigiKey-nél | Rögzítés módja |
Technológia | Tokozás |
DC zárófeszültség (Ur) (max.) 40 V | Gyártói tokozás SOD-323 |
Vezetési áram (Io) 500mA | Üzemi hőmérséklet (átmenet) 150°C (max.) |
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If 470 mV @ 500 mA | Alap típusszám |
Sebesség Nullára lezárási idő > 500mA (Io) |