SBR1A40S3-7 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Nexperia USA Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Nexperia USA Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
Panjit International Inc.
dióda 40 V 1A Felületszerelt SOD-323
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
SOD-323
SBR1A40S3-7
DigiKey raktári szám
SBR1A40S3-7TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SBR1A40S3-7CT-ND - Vágott szalag (CT)
SBR1A40S3-7DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SBR1A40S3-7
Leírás
DIODE SBR 40V 1A SOD323
Gyártói standard átfutási idő
40 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
SBR1A40S3-7 modellek
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
550 mV @ 1 A
Gyrt.
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Sorozat
Visszáram Ur-nél
100 µA @ 40 V
Gyártói tokozás
SOD-323
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
40 V
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-65°C ~ 150°C
Vezetési áram (Io)
1A