SD0805S040S0R5
DigiKey raktári szám
478-7802-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
478-7802-1-ND - Vágott szalag (CT)
478-7802-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SD0805S040S0R5
Leírás
DIODE SCHOTTKY 40V 500MA 0805
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 40 V 500mA Felületszerelt 0805 (2012 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SD0805S040S0R5 modellek
Kategória
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
100 µA @ 40 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Technológia
Gyártói tokozás
0805 (2012 metrikus)
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
40 V
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-55°C ~ 125°C
Vezetési áram (Io)
500mA
Alap típusszám
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
480 mV @ 500 mA