PESD3V3V1BLYL
DigiKey raktári szám
1727-PESD3V3V1BLYLTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1727-PESD3V3V1BLYLCT-ND - Vágott szalag (CT)
1727-PESD3V3V1BLYLDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PESD3V3V1BLYL
Leírás
TVS DIODE 3.3VWM 10VC DFN1006-2
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10V bilincs 5A (8/20µs) Ipp TVS dióda Felületszerelt DFN1006-2
Kategória
Hálózatvédelem
No
Gyrt.
Kapacitás / frekvencia
13pF / 1MHz
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TA)
Alkatrész státusza
Aktív
AEC-Q101
Kétirányú csatornák
Ellenfeszültség (tip.)
3,3V (max.)
Tokozás
SOD-882
Átütési feszültség (min.)
4,5V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
10V
Alap típusszám
Max. impulzusáram (10/1000µs)
5A (8/20µs)