ABS05-32.768KHZ-T
DigiKey raktári szám
535-11899-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
535-11899-1-ND - Vágott szalag (CT)
535-11899-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ABS05-32.768KHZ-T
Leírás
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
32.768 kHz ±20ppm kristály 12,5pF 90 kOhms 2-SMD, kivezetés nélküli
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ABS05-32.768KHZ-T modellek
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
90 kOhms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
kHz kristály (hangvilla)
Gyártói tokozás
2-SMD (1,6x1)
Frekvencia
32.768 kHz
Méretek
0,063" H. x 0,039" Sz. (1,60mm x 1,00mm)
Frekvenciatűrés
±20ppm
Max. magasság (beültetve)
0,020" (0,50mm)
Terhelő kapacitás
12,5pF