PESD2CANFD24V-UX
DigiKey raktári szám
1727-PESD2CANFD24V-UXTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1727-PESD2CANFD24V-UXCT-ND - Vágott szalag (CT)
1727-PESD2CANFD24V-UXDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PESD2CANFD24V-UX
Leírás
TVS DIODE 24VWM 42VC SOT323
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
42V bilincs 2,6A (8/20µs) Ipp TVS dióda Felületszerelt SOT-323
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PESD2CANFD24V-UX modellek
Felhasználás
CAN
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Kapacitás / frekvencia
5,2pF / 1MHz
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TA)
Típus
Zener
Típusjelölés
autóipar
Kétirányú csatornák
2
Minősítés
AEC-Q101
Ellenfeszültség (tip.)
24V (max.)
Átütési feszültség (min.)
25,5V
Tokozás
SC-70, SOT-323
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
42V
Gyártói tokozás
Max. impulzusáram (10/1000µs)
2,6A (8/20µs)