PESD12VL2BT,215 | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | PESD12VL2BT,215 |
Leírás | TVS DIODE 12VWM 37VC TO236AB |
Gyártói standard átfutási idő | 8 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 37V bilincs 5A (8/20µs) Ipp TVS dióda Felületszerelt TO-236AB |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | PESD12VL2BT,215 modellek |
Kategória | Hálózatvédelem No |
Gyrt. | Felhasználás univerzális |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Kapacitás / frekvencia 19pF / 1MHz |
Alkatrész státusza Aktív | Üzemi hőmérséklet -65°C ~ 150°C (TA) |
Típus Zener | Típusjelölés autóipar |
Kétirányú csatornák 2 | Minősítés AEC-Q100 |
Ellenfeszültség (tip.) 12V (max.) | Rögzítés módja Felületszerelt |
Átütési feszültség (min.) 14,2V | Tokozás TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp 37V | Gyártói tokozás |
Max. impulzusáram (10/1000µs) 5A (8/20µs) | Alap típusszám |
Teljesítmény elosztás 200W |