ACSL-6400-50TE
DigiKey raktári szám
516-2917-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
516-2917-1-ND - Vágott szalag (CT)
516-2917-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ACSL-6400-50TE
Leírás
OPTOIS 2.5KV 4CH OPN COLL 16SOIC
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Logikai kimeneti optoizolátor 15MBd Nyitott kollektoros, Schottky-szintrögzítő áramkörös 2500Vrms 4 Csatorna 10kV/µs CMTI 16-SOIC
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ACSL-6400-50TE modellek
Kategória
Adatátviteli sebesség
15MBd
Gyártó
Broadcom Limited
Terjedési késleltetés tpLH / tpHL (max.)
100ns, 100ns
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Felfutási / lefutási idő (tip.)
30ns, 12ns
Alkatrész státusza
Aktív
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
1,52V
Csatornák száma
4
Max. nyitóirányú DC áram (If)
15mA
Bemenetek (1. oldal / 2. oldal)
4/0
Tápfeszültség
3V ~ 5,5V
Szigetelési feszültség
2500Vrms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 100°C
Közös módusú tranziens immunitás (min.)
10kV/µs
Rögzítés módja
Felületszerelt
Bemenet típusa
DC
Tokozás
16-SOIC (0,154", 3,90mm széles)
Kimenet típusa
Nyitott kollektoros, Schottky-szintrögzítő áramkörös
Gyártói tokozás
16-SOIC
Kimeneti áram / csatorna
50 mA