AQ12CANA-02HTG
DigiKey raktári szám
18-AQ12CANA-02HTGTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
18-AQ12CANA-02HTGCT-ND - Vágott szalag (CT)
18-AQ12CANA-02HTGDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
AQ12CANA-02HTG
Leírás
TVS DIODE 12VWM 26.5VC SOT233
Gyártói standard átfutási idő
29 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
26,5V (tipikus) bilincs 12A (8/20µs) Ipp TVS dióda Felületszerelt SOT-23-3
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
12A (8/20µs)
Gyrt.
Hálózatvédelem
No
Sorozat
Kapacitás / frekvencia
28pF / 1MHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C (TA)
Alkatrész státusza
Aktív
Típusjelölés
autóipar
Típus
Zener
Minősítés
AEC-Q101
Kétirányú csatornák
2
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ellenfeszültség (tip.)
12V (max.)
Tokozás
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Átütési feszültség (min.)
13V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
26,5V (tipikus)