BZX84J-C4V3,115
DigiKey raktári szám
1727-BZX84J-C4V3,115TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1727-BZX84J-C4V3,115CT-ND - Vágott szalag (CT)
1727-BZX84J-C4V3,115DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZX84J-C4V3,115
Leírás
DIODE ZENER 4.3V 550MW SOD323F
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 4.3 V 550 mW ±5% Felületszerelt SOD-323F
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1.1 V @ 100 mA
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Típusjelölés
autóipar
Alkatrész státusza
Megszűnt a DigiKey-nél
Minősítés
AEC-Q101
Névleges Zener-feszültség (Uz)
Rögzítés módja
Felületszerelt
Tűrés
±5%
Tokozás
Max. teljesítmény
550 mW
Gyártói tokozás
SOD-323F
Max. impedancia (Zzt)
90 Ohms
Alap típusszám
Visszáram Ur-nél
3 µA @ 1 V