MM3Z4V3C
DigiKey raktári szám
MM3Z4V3CTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
MM3Z4V3CCT-ND - Vágott szalag (CT)
MM3Z4V3CDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MM3Z4V3C
Leírás
DIODE ZENER 4.3V 200MW SOD323F
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 4.3 V 200 mW ±5% Felületszerelt SOD-323F
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MM3Z4V3C modellek
Kategória
Visszáram Ur-nél
2.7 µA @ 1 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1 V @ 10 mA
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C
Tűrés
±5%
Gyártói tokozás
SOD-323F
Max. teljesítmény
200 mW
Alap típusszám
Max. impedancia (Zzt)
84 Ohms