BZT52C4V3T-7
DigiKey raktári szám
BZT52C4V3T-7DITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
BZT52C4V3T-7DICT-ND - Vágott szalag (CT)
BZT52C4V3T-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZT52C4V3T-7
Leírás
DIODE ZENER 4.3V 300MW SOD523
Gyártói standard átfutási idő
40 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 4.3 V 300 mW ±7% Felületszerelt SOD-523
Kategória
Visszáram Ur-nél
3 µA @ 1 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Névleges Zener-feszültség (Uz)
Tokozás
Tűrés
±7%
Gyártói tokozás
SOD-523
Max. teljesítmény
300 mW
Alap típusszám
Max. impedancia (Zzt)
90 Ohms