BZX84J-B18,115 nincs raktáron, és jelenleg előrendelni sem lehet.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
Raktáron: 9 690
Adatlap
Similar
Diodes Incorporated
Raktáron: 828
Adatlap
Diodes Incorporated
Raktáron: 0
onsemi
onsemi
Raktáron: 488
Rohm Semiconductor
Rohm Semiconductor
Raktáron: 26
Zener dióda 18 V 550 mW ±2% Felületszerelt SOD-323F