YDZVFHTR18
DigiKey raktári szám
YDZVFHTR18TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
YDZVFHTR18CT-ND - Vágott szalag (CT)
YDZVFHTR18DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
YDZVFHTR18
Leírás
DIODE ZENER 18V 500MW TUMD2M
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 18 V 500 mW ±10% Felületszerelt
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
YDZVFHTR18 modellek
Kategória
Visszáram Ur-nél
10 µA @ 13 V
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
150°C (TJ)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Típusjelölés
autóipar
Alkatrész státusza
Aktív
Minősítés
AEC-Q101
Névleges Zener-feszültség (Uz)
Rögzítés módja
Felületszerelt
Tűrés
±10%
Tokozás
Max. teljesítmény
500 mW