MM3Z18VC
DigiKey raktári szám
MM3Z18VCTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
MM3Z18VCCT-ND - Vágott szalag (CT)
MM3Z18VCDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MM3Z18VC
Leírás
DIODE ZENER 18V 200MW SOD323F
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 18 V 200 mW ±5% Felületszerelt SOD-323F
Kategória
Visszáram Ur-nél
45 nA @ 12.6 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1 V @ 10 mA
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C
Tűrés
±5%
Gyártói tokozás
SOD-323F
Max. teljesítmény
200 mW
Alap típusszám
Max. impedancia (Zzt)
42 Ohms