BZX84-C5V6,215 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
onsemi
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
onsemi
Raktáron: 2 569
Adatlap
Similar
Diotec Semiconductor
Taiwan Semiconductor Corporation
Diodes Incorporated
Diodes Incorporated
Raktáron: 75
Diotec Semiconductor
Panjit International Inc.
Panjit International Inc.
Comchip Technology
Zener dióda 5.6 V 250 mW ±5% Felületszerelt TO-236AB