BZX84-B6V8,215 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Diotec Semiconductor
Raktáron: 2 534
Adatlap
Similar
Panjit International Inc.
Raktáron: 1 900
Adatlap
Panjit International Inc.
onsemi
onsemi
Zener dióda 6.8 V 250 mW ±2% Felületszerelt TO-236AB