SZBZX84B6V8LT1G nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
onsemi
Raktáron: 12 412
Adatlap
Similar
Central Semiconductor Corp
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Central Semiconductor Corp
Diodes Incorporated
Diodes Incorporated
Nexperia USA Inc.
Zener dióda 6.8 V 250 mW ±2% Felületszerelt SOT-23-3 (TO-236)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
SZBZX84B6V8LT1G
DigiKey raktári szám
SZBZX84B6V8LT1GOSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SZBZX84B6V8LT1GOSCT-ND - Vágott szalag (CT)
SZBZX84B6V8LT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SZBZX84B6V8LT1G
Leírás
DIODE ZENER 6.8V 250MW SOT23-3
Gyártói standard átfutási idő
50 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
SZBZX84B6V8LT1G modellek
Visszáram Ur-nél
2 µA @ 4 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C (TJ)
Tűrés
±2%
Tokozás
Max. teljesítmény
250 mW
Max. impedancia (Zzt)
15 Ohms