BZX84C6V8LT3G
DigiKey raktári szám
488-BZX84C6V8LT3GTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
488-BZX84C6V8LT3GCT-ND - Vágott szalag (CT)
488-BZX84C6V8LT3GDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZX84C6V8LT3G
Leírás
DIODE ZENER 6.8V 250MW SOT23-3
Gyártói standard átfutási idő
50 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 6.8 V 250 mW ±6% Felületszerelt SOT-23-3 (TO-236)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
BZX84C6V8LT3G modellek
Kategória
Max. impedancia (Zzt)
15 Ohms
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
2 µA @ 4 V
Sorozat
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C (TJ)
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Névleges Zener-feszültség (Uz)
Tokozás
Tűrés
±6%
Gyártói tokozás
SOT-23-3 (TO-236)
Max. teljesítmény
250 mW