BZX84-A6V2,215 nincs raktáron, és jelenleg előrendelni sem lehet.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
onsemi
Raktáron: 3 595
Adatlap
Similar
Diodes Incorporated
Raktáron: 23
Adatlap
onsemi
Raktáron: 5 235
Raktáron: 381
Diodes Incorporated
Zener dióda 6.2 V 250 mW ±1% Felületszerelt TO-236AB