BZX384-A6V2-QX
DigiKey raktári szám
1727-BZX384-A6V2-QXTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1727-BZX384-A6V2-QXCT-ND - Vágott szalag (CT)
1727-BZX384-A6V2-QXDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZX384-A6V2-QX
Leírás
DIODE ZENER 6.2V 300MW SOD323
Gyártói standard átfutási idő
30 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 6.2 V 300 mW ±1% Felületszerelt SOD-323
Kategória
Visszáram Ur-nél
3 µA @ 4 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1.1 V @ 100 mA
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
150°C (TJ)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Típusjelölés
autóipar
Alkatrész státusza
Aktív
Minősítés
AEC-Q101
Névleges Zener-feszültség (Uz)
Rögzítés módja
Felületszerelt
Tűrés
±1%
Tokozás
Max. teljesítmény
300 mW
Gyártói tokozás
SOD-323
Max. impedancia (Zzt)
10 Ohms