BZX84B6V2LT1G
DigiKey raktári szám
BZX84B6V2LT1GOSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
BZX84B6V2LT1GOSCT-ND - Vágott szalag (CT)
BZX84B6V2LT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZX84B6V2LT1G
Leírás
DIODE ZENER 6.2V 250MW SOT23-3
Gyártói standard átfutási idő
51 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 6.2 V 250 mW ±2% Felületszerelt SOT-23-3 (TO-236)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
BZX84B6V2LT1G modellek
Kategória
Max. impedancia (Zzt)
10 Ohms
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
3 µA @ 4 V
Sorozat
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C (TJ)
Alkatrész státusza
Aktív
Tűrés
±2%
Gyártói tokozás
SOT-23-3 (TO-236)
Max. teljesítmény
250 mW