BZX79-C2V7,143
DigiKey raktári szám
1727-4676-1-ND - Vágott szalag (CT)
1727-4676-3-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZX79-C2V7,143
Leírás
DIODE ZENER 2.7V 400MW ALF2
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 2.7 V 400 mW ±5% Furatszerelt ALF2
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
BZX79-C2V7,143 modellek
Kategória
Visszáram Ur-nél
20 µA @ 1 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Csomagolás
Vágott szalag (CT)
Szalag dobozban (TB)
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 200°C
Tűrés
±5%
Gyártói tokozás
ALF2
Max. teljesítmény
400 mW
Alap típusszám
Max. impedancia (Zzt)
100 Ohms