SSR10V-21038
DigiKey raktári szám
399-SSR10V-21038-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SSR10V-21038
Leírás
CMC 3.8MH 2.1A 2LN TH
Gyártói standard átfutási idő
27 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
3.8 mH @ 10 kHz 2 Vonali közös módusú fojtótekercs Furatszerelt 2,1A DCR 150mohm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SSR10V-21038 modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
150mohm
Gyártó
KEMET
Névleges AC feszültség
250V
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 120°C
Csomagolás
Tálca
Rögzítés módja
Furatszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,925" H. x 0,512" Sz. (23,50mm x 13,00mm)
Szűrő típusa
Tápvezeték
Max. magasság
0,827" (21,00mm)
Vonalak száma
2
Tokozás
függőleges, 4 NYÁK érintkező
Induktivitás / frekvencia
3.8 mH @ 10 kHz
Alap típusszám
Névleges áram (max.)
2,1A