CD17CD150JO3F
DigiKey raktári szám
338-3002-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CD17CD150JO3F
Leírás
CAP MICA 15PF 5% 500V RADIAL
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
15 pF Mica kondenzátor 500 V Radiális
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Kivezetések közötti távolság
0,232" (5,90mm)
Kapacitás
15 pF
Tulajdonságok
RF, nagy Q, alacsony veszteségű
Tűrés
±5%
Méretek
0,449" H. x 0,169" Sz. (11,40mm x 4,30mm)
Névleges feszültség
500 V
Max. magasság (beültetve)
0,358" (9,10mm)