BZT52H-C3V3,115
DigiKey raktári szám
1727-3607-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
1727-3607-1-ND - Vágott szalag (CT)
1727-3607-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZT52H-C3V3,115
Leírás
DIODE ZENER 3.3V 375MW SOD123F
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 3.3 V 375 mW ±5% Felületszerelt SOD-123F
Kategória
Max. impedancia (Zzt)
95 Ohms
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
5 µA @ 1 V
Sorozat
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C (TA)
Alkatrész státusza
Megszűnt a DigiKey-nél
Tűrés
±5%
Gyártói tokozás
SOD-123F
Max. teljesítmény
375 mW