MM3Z3V3B
DigiKey raktári szám
MM3Z3V3BTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
MM3Z3V3BCT-ND - Vágott szalag (CT)
MM3Z3V3BDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MM3Z3V3B
Leírás
DIODE ZENER 3.3V 200MW SOD323F
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 3.3 V 200 mW ±2% Felületszerelt SOD-323F
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MM3Z3V3B modellek
Kategória
Visszáram Ur-nél
4.5 µA @ 1 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1 V @ 10 mA
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C
Tűrés
±2%
Gyártói tokozás
SOD-323F
Max. teljesítmény
200 mW
Alap típusszám
Max. impedancia (Zzt)
89 Ohms