BZT52B3V3
DigiKey raktári szám
4878-BZT52B3V3TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
4878-BZT52B3V3CT-ND - Vágott szalag (CT)
4878-BZT52B3V3DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZT52B3V3
Leírás
DIODE ZENER 3.3V 500MW SOD123F
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 3.3 V 500 mW ±2% Felületszerelt SOD-123F
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
BZT52B3V3 modellek
Kategória
Max. impedancia (Zzt)
120 Ohms
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
50 µA @ 1 V
Üzemi hőmérséklet
-50°C ~ 150°C (TJ)
Tűrés
±2%
Gyártói tokozás
SOD-123F
Max. teljesítmény
500 mW