74LVC2G32DC-Q100H nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
onsemi
Raktáron: 8 610
Adatlap
Similar
onsemi
Raktáron: 0
Adatlap
Texas Instruments
Raktáron: 950
Texas Instruments
OR kapu IC 2 Csatorna 8-VSSOP
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
74LVC2G32DC-Q100H
DigiKey raktári szám
1727-2073-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
1727-2073-1-ND - Vágott szalag (CT)
1727-2073-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
74LVC2G32DC-Q100H
Leírás
IC GATE OR 2CH 2-INP 8VSSOP
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
OR kapu IC 2 Csatorna 8-VSSOP
Kategória
Alacsony logikai szint
0,7V ~ 0,8V
Gyrt.
Magas logikai szint
1,7V ~ 2V
Sorozat
Max. terjedési késleltetés / V, max. CL
3,2ns / 5V, 50pF
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Típusjelölés
autóipar
Logikai áramkör típusa
Minősítés
AEC-Q100
Áramkörök száma
2
Rögzítés módja
Felületszerelt
Bemenetek száma
2
Gyártói tokozás
8-VSSOP
Tápfeszültség
1,65V ~ 5,5V
Tokozás
8-VFSOP (0,091", 2,30mm széles)
Max. nyugalmi áram
4 µA
Alap típusszám
Kimeneti áram - magas, alacsony
32mA, 32mA