NL27WZ32USG
DigiKey raktári szám
NL27WZ32USGOSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
NL27WZ32USGOSCT-ND - Vágott szalag (CT)
NL27WZ32USGOSDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
NL27WZ32USG
Leírás
IC GATE OR 2CH 2-INP US8
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
OR kapu IC 2 Csatorna US8
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
NL27WZ32USG modellek
Kategória
Max. nyugalmi áram
1 µA
Gyrt.
Kimeneti áram - magas, alacsony
32mA, 32mA
Sorozat
Max. terjedési késleltetés / V, max. CL
3,7ns / 5V, 50pF
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Logikai áramkör típusa
Gyártói tokozás
US8
Áramkörök száma
2
Tokozás
8-VFSOP (0,091", 2,30mm széles)
Bemenetek száma
2
Alap típusszám
Tápfeszültség
1,65V ~ 5,5V