NL27WZ32USG-Q
DigiKey raktári szám
488-NL27WZ32USG-QTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
488-NL27WZ32USG-QCT-ND - Vágott szalag (CT)
488-NL27WZ32USG-QDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
NL27WZ32USG-Q
Leírás
IC GATE OR 2CH 4-INP US8
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
OR kapu IC 2 Csatorna US8
Kategória
Kimeneti áram - magas, alacsony
32mA, 32mA
Gyrt.
Max. terjedési késleltetés / V, max. CL
3,7ns / 5V, 50pF
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Típusjelölés
autóipar
Logikai áramkör típusa
Minősítés
AEC-Q100
Áramkörök száma
2
Rögzítés módja
Felületszerelt
Bemenetek száma
2
Gyártói tokozás
US8
Tápfeszültség
1,65V ~ 5,5V
Tokozás
8-VFSOP (0,091", 2,30mm széles)