NHD-3.9-480128AF-ASXP-CTP
DigiKey raktári szám
757-NHD-3.9-480128AF-ASXP-CTP-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
NHD-3.9-480128AF-ASXP-CTP
Leírás
3.9" BAR-TYPE IPS TFT W/ CTP RGB
Részletes leírás
kapacitív Grafikus LCD kijelző modul Közvetett piros, zöld, Kék (RGB) TFT - színes, IPS (In-Plane Switching) I2C, párhuzamos, 24-Bit (RGB) 3,9" (99,06mm) 480 x 128
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
NHD-3.9-480128AF-ASXP-CTP modellek
Kategória
Kijelző mérete
96.04mm W x 26.34mm H
Gyártó
Newhaven Display Intl
Háttérvilágítás
LED
Csomagolás
Ömlesztve
Felbontás
480 x 128
Interfész
I2C, párhuzamos, 24-Bit (RGB)
Kijelző típusa
TFT - színes, IPS (In-Plane Switching)
Vezérlő típusa
FT5426G, ST7282
Kijelzési mód
Közvetett
Színskála
piros, zöld, Kék (RGB)
Érintőképernyő
kapacitív
Háttérszín
fekete
Képernyőátló
3,9" (99,06mm)