NHD-2.9-376960AF-ASXP-CTP
DigiKey raktári szám
757-NHD-2.9-376960AF-ASXP-CTP-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
NHD-2.9-376960AF-ASXP-CTP
Leírás
2.9" BAR-TYPE IPS TFT W/ CTP RGB
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
kapacitív Grafikus LCD kijelző modul Közvetett piros, zöld, Kék (RGB) TFT - színes, IPS (In-Plane Switching) I2C, párhuzamos, 24 bites (RGB), SPI 2,9" (73,66mm) 960 x 376
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
NHD-2.9-376960AF-ASXP-CTP modellek
Kategória
Kijelző mérete
27,51mm Sz x 68,68mm M
Gyártó
Newhaven Display Intl
Háttérvilágítás
LED
Csomagolás
Ömlesztve
Felbontás
960 x 376
Alkatrész státusza
Aktív
Interfész
I2C, párhuzamos, 24 bites (RGB), SPI
Kijelző típusa
TFT - színes, IPS (In-Plane Switching)
Vezérlő típusa
Kijelzési mód
Közvetett
Színskála
piros, zöld, Kék (RGB)
Érintőképernyő
kapacitív
Háttérszín
fekete
Képernyőátló
2,9" (73,66mm)