NHD-2.9-376960AF-ASXP
DigiKey raktári szám
757-NHD-2.9-376960AF-ASXP-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
NHD-2.9-376960AF-ASXP
Leírás
2.9" BAR-TYPE IPS TFT WITH RGB
Részletes leírás
Nem érintésvezérelt Grafikus LCD kijelző modul Közvetett piros, zöld, Kék (RGB) TFT - színes, IPS (In-Plane Switching) párhuzamos, 24 bites (RGB), SPI 2,9" (73,66mm) 960 x 376
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
NHD-2.9-376960AF-ASXP modellek
Kategória
Kijelző mérete
27,91mm Sz. x 69,28mm M.
Gyártó
Newhaven Display Intl
Háttérvilágítás
LED
Csomagolás
Ömlesztve
Felbontás
960 x 376
Interfész
párhuzamos, 24 bites (RGB), SPI
Kijelző típusa
TFT - színes, IPS (In-Plane Switching)
Vezérlő típusa
ST7701SN
Kijelzési mód
Közvetett
Színskála
piros, zöld, Kék (RGB)
Érintőképernyő
Nem érintésvezérelt
Háttérszín
fekete
Képernyőátló
2,9" (73,66mm)