STDMUA19-32.768K nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
NDK (NIHON DEMPA KOGYO CO., LTD)
Raktáron: 46 772
Similar
TXC CORPORATION
Raktáron: 2 746
Adatlap
TXC CORPORATION
Adatlap
Abracon LLC
Abracon LLC
Raktáron: 684
32.768 kHz ±20ppm kristály 6pF 20 kOhms 2-SMD, kivezetés nélküli
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
STDMUA19-32.768K
DigiKey raktári szám
644-STDMUA19-32.768KTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
644-STDMUA19-32.768KCT-ND - Vágott szalag (CT)
644-STDMUA19-32.768KDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
STDMUA19-32.768K
Leírás
CRYSTAL 32.7680KHZ 6PF SMD
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
STDMUA19-32.768K modellek
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
20 kOhms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Frekvencia
32.768 kHz
Méretek
0,126" H. x 0,059" Sz. (3,20mm x 1,50mm)
Frekvenciatűrés
±20ppm
Max. magasság (beültetve)
0,035" (0,90mm)
Terhelő kapacitás
6pF