ABS06-32.768KHZ-7-T
DigiKey raktári szám
535-15020-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
535-15020-1-ND - Vágott szalag (CT)
535-15020-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ABS06-32.768KHZ-7-T
Leírás
CRYSTAL 32.7680KHZ 7PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
32.768 kHz ±20ppm kristály 7pF 90 kOhms 2-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Terhelő kapacitás
7pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
90 kOhms
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Frekvencia
32.768 kHz
Méretek
0,079" H. x 0,047" Sz. (2,00mm x 1,20mm)
Frekvenciatűrés
±20ppm
Max. magasság (beültetve)
0,024" (0,60mm)